Zmien skórke
Logo Polygamii

Blogi

|

Won't Be Fixed - Kanał o grach

Kanał poświęcony grom video (PS4, Xbox One, PC, Nintendo 3DS). Gram i nagrywam materiały zarówno o grach konsolowych jak i grach PC. Nowe materiały pojawiają się średnio 1-2 razy w tygodniu Przegląd premier na kolejny miesiąc publikowany jest zazwyczaj kilka dni przed końcem miesiąca (26-30 dzień miesiąca).   Mówię to co myślę, ponadto przez kilka lat pracowałem jako tester gier co uważam zmieniło nieco moje podejście do gier.

Dead Poison

Zapalony gracz, mąż i ojciec niesfornej córeczki. Swoją przygodę z grami zacząłem dalej niż w sumie nawet pamiętam. W dzieciństwie zagrywałem się na salonach, obecnie posiadam nie małą ilość konsol i w sumie nie najgorszą kolekcję gier. Dla mnie nie ma podziału na PC /Konsolę, gry to gry, ważne by człowiek dobrze się bawił, a nie marudził które to lepsze czy gorsze. Aktualnie rozwijam kanał na YouTubie, tworzę video recenzje i jak czasu starczy, będę komentować wydarzenia 

Jak Grać TV

Jestem Vadiv. Swego czasu znany byłem na Youtube z profesjonalnych wideo-poradników do gier komputerowych. Potem przyszła casualizacja i let's playe, a popularność zmalała. Ja się jednak nie poddałem i powołałem do życia Jak Grać TV. Jeśli tęsknisz za przemyślanymi materiałami z gier, profesjonalnym gameplayem oraz klasycznymi, trudnymi grami - ZAPRASZAM.

Tygrodnik

Rzeczowo i na temat o naszym growym hobby. Recenzje gier PC i publicystyka na tematy wszelakie. Nasze hobby jest tak szerokie, że na bank nie zabraknie nam tematów. Zapraszam!

Zgryźliwi.pl

Nie będziemy Was oszukiwać, jakkolwiek fakt istnienia tej strony nie świadczy zbyt dobrze o naszych umiejętnościach gospodarowania cennym czasem, nie jesteśmy (już) dwójką pryszczatych abnegatów spędzających sto godzin w tygodniu przed umazanymi śliną monitorami. Gdzieś w szlachetnej drodze do całkowitego zatracenia w naszej pasji, pomiędzy przystankami z napisami "młodość", a "dorosłość" coś poszło nie tak, zmuszając nas do opuszczenia ciepłego "graj-dołka" wypełnionego wieczornymi koktajlami złożonymi z gier, taniej pornografii i telewizji naziemnej. Szczęśliwie, jakoś przetrwaliśmy tam w wielkim świecie, w którym dobre duchy zwane Matkami nie przynoszą kanapek z cebulą i pasztetem, by po latach móc na nowo zasiąść przed komputerami i oddać się kulturze konsumpcji zamiast, dla przykładu - pracować w laboratorium nad lekarstwem na raka. Musimy to bowiem z bólem przyznać sami przed sobą - pomimo zaliczenia prawie wszystkich etapów komputeryzacji (m.in. Commodore 64, Amiga 600, Pegasus, knajpiane automaty, szare pudełko z procesorem 486 o taktowaniu 33 MHz, a w końcu współczesne PC-ty i konsole), wczytywania gier z kaset, dyskietek, kartridży i połowy tuzina innych nośników, a także ukończenia setek mniej lub bardziej znanych produkcji oraz zebrania niemałej kolekcji tytułów, sprzętu, gadżetów i czasopism, także z czasów antycznych (m.in. Top Secret, Gambler, Secret Service) ciągle nam mało i wciąż nie znaleźliśmy ukojenia dla wszystkich naszych - powiedzmy, że kulturalnych - ciągot. Nadal za dużo wydajemy na gry, których nigdy nawet nie uruchomimy (a nasze konta Steam, Origin i uPlay są zabezpieczone dwa razy bardziej skomplikowanymi hasłami, niż konta bankowe, ze środkami, za które te gry kupujemy), ciągle spędzamy za dużo czasu przed komputerem i wciąż zbyt często marnotrawimy go na lekturę książek, filmów i seriali oraz niekończące się analizy i dyskusje na ich temat. Patrząc na to zupełnie trzeźwo - raczej nie sądzimy by trend ten uległ w przyszłości znaczącej zmianie, chyba że ludzkość zdecyduje się z powrotem wrócić do jaskini. Przyczyną powstania tej strony nie są jednak wyłącznie gry i inne dzieła kultury, ani nawet nasze zatracenie się w bezmyślnej konsumpcji tejże, tylko fakt, że zbyt wiele razy ktoś nie miał racji w Internecie, a my byliśmy pozbawieni możliwości, żeby wykrzyczeć mu to prosto w twarz. Stąd, jako że głównym zadaniem tej strony jest pokazanie, co my o tym wszystkim myślimy, nie zamierzamy ograniczać się w środkach wyrazu i stosownie do tytułu wyzłośliwiać się bez żadnych ograniczeń - co jak wiadomo - nie przystoi poważnym blogom, portalom i czasopismom, które muszą zachować tzw. "poziom". Nie będziemy też ukrywać, że zamierzamy uczynić Zgryźliwych swoistym agregatem naszych przemyśleń na temat kultury "growej" i "okołogrowej", żeby za kilka lat, któryś z nas mógł usłyszeć od własnego dziecka: "Tato, ale z Ciebie debil. Ja bym to przeszedł zupełnie inaczej."

PaDtv - Gość Niedzielny 2.0 / PADcast

PaDtv, czyli podcast o grach, wideo i publicystyka. W skład ekipy wchodzą: Dawid - człowiek, który dąży do perfekcji w każdym dźwięku, Robert - człowiek, który płynnie przechodzi między tematami, Piotrek - człowiek, który widzi w grach najmniejsze detale, Tomek - człowiek, który widzi gry wideo w szerszym kontekście. Raz w tygodniu usłyszysz nas w PADcaście, jak również możesz obejrzeć Gościa Niedzielnego 2.0 - nasze cotygodniowe podsumowanie tygodnia, w ciekawej i luźnej formie. Więcej znajdziesz na http://www.padtv.pl oraz na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/PaDDotTV.