Zmien skórke
Logo Polygamii

Babcia Yennefer i dziadek Nathan – jak bohaterowie z gier będą wyglądać na starość?

1 /17

 

Wszystkie przygody kiedyś się kończą – po ubiciu ostatniego utopca i znalezieniu ostatniego starożytnego skarbu nadchodzi czas kiedy trzeba odłożyć miecz/giwerę/kostur/cokolwiek. Jak gwiazdy z gier mogą wyglądać na starość? Czy czas byłby łaskawy dla Lary Croft albo Ellie z The Last of us? Dzięki aplikacji mobilnej FaceApp możemy to sprawdzić i… uśmiechnąć się szeroko na widok efektów.

Bo różnice potrafią być i uderzające, i diabelnie realistyczne. Zresztą, zobaczcie sami. Musimy też przyznać, że kobiety w naszym growym światku starzeją się… drastyczniej.

Redakcja

 

 1. 14:49 25.04.2017
  papanadachu

  Ostatnie zdjęcie to spoiler. Wielkie dzięki!!! 😉

 2. Freszu
  14:55 25.04.2017
 3. 15:02 25.04.2017
  Nikodemsky

  Cóż… Yen lub Tris teoretycznie fizyczna starość raczej nigdy by nie dotknęła(na szczęście!) z wiadomych powodów 🙂

  Ukryj odpowiedzi()
  • Ukryj odpowiedzi()
   • 14:37 27.04.2017
    Nikodemsky

    Czarodziejki i czarodzieje w uniwersum wiedźmina fizycznie się nie starzeją – teoretycznie są nieśmiertelni(dlaczego teoretycznie? bo każdemu z nich w końcu siada na łeb i umierają z przyczyn „nienaturalnych”). Zauważ, że w grze nigdzie nie spotkasz „starych” czarodziejek – wszystkie są zewnętrznie „ponętne” i Geralt jakby mógł, to pewnie żadnej z nich nie wypuszczałby z łóżka 🙂 Niestety umysł i charakter to druga rzecz ale wiadomo, że jak ktoś żyje setki lat, to nie może zachować pełnej trzeźwości umysłu.

    Tris i Yen w grze miały się dobrze, natomiast w powieści nie mam pojęcia – twórczość Sapkowskiego nigdy do mnie nie przemawiała. Tym bardziej nawet jeśli w powieści im coś by się stało, to wolałbym nie spoilerować, nawet gdybym wiedział 🙂

 4. 15:46 25.04.2017
  soulsonist

  Ale przeciez Yen ma juz ponad sto lat, wiec calkiem dobrze sie trzyma 🙂

 5. 16:52 25.04.2017
  czaczi87

  Umm, żaden facet nie wyłysiał, a żadnej babie cycki nie osunęły się do pępka 😉

  Jest to w zasadzie tożsame z modelami postaci w rpgach. Zauważcie, że w takim Skyrimie czy innym Oblivionie każdy nawet najstarszy dziad z gębą przeoraną bruzdami ma sześciopak i ogólnie ciało modela. Tak samo ostatnio w Mass Effect Andromeda – 80% kobiet ma mordy jak z horroru, ale za to ciała jak biegaczek z reklam Nike. Jasne spędzi taka 3/4 życia na siłowni by mieć zgrabny tyłek, ale do kosmetyczki czy choćby tutoriala makijażu z YouTuba ma wstręt absolutny 😉

 6. yesman
  17:21 25.04.2017
  yesman

  Yennefer już tak wygląda naturalnie, tylko ma najlepszy makijaż na świecie 😛