Zmien skórke
Logo Polygamii

Andromeda i Automata. Ale nie tylko, bo jest też unboxing kolekcjonerskiego Horizona [PolyTube]

mat. prom.
Mass Effect: Andromeda
Unboxingi i streamy, let's playe i poradniki. Znów jest różnorodnie.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Na naszą ocenę Niera musicie jeszcze chwilkę poczekać. Adam raz już grę przeszedł, ale to w tym wypadku za mało. Tekst będzie po weekendzie, póki co możecie więc popatrzeć na grę w akcji z zapisu streamu z kanału DeadPoison.

Była Automata (Nier), to czas na Andromedę (Mass Effect). U LookasHowToWipe.

Coś mniej znanego, niezależnego. Coś z kanału Nitka. A dokładniej rzecz biorąc Northgard.

Na kanale TrophyClub znajdziecie poradniki do gier. W tym tygodniu zaczęły pojawiać się filmy ze Sniper Elite 4.

Było już tutaj sporo Horizona, ale nie w wersji kolekcjonerskiej. Pan KuBaka pokazuje, jak wygląda takie wydanie.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: