Robale, wielkie statki, śmieszne hełmy i edycja kolekcjonerska Lost Planet 2

Piotr Gnyp
28.01.2010 12:01
A A A


Nowy zwiastun Lost Planet 2 wygląda świetnie. Masa akcji, różnorodne scenerie, ciekawe postaci.

Mamy tu madmaksowych barbarzyńców atakujących wielkie statki, kosmiczne robale, żołnierzy w śmiesznych hełmach i epicką fabułę. Zapowiada się super.

Premiera została przełożona na 18 maja. W multi będzie można zagrać Donem i Marcusem.

PS W Japonii pojawi się specjalna edycja kolekcjonerska gry, do której będą dołączone figurki mechów. Sprawdzamy, czy tak samo będzie w Europie.

[via e-capcom]

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (16)
Zaloguj się
 • avatar

  webi80

  Oceniono 6 razy 2

  @donsterydo- zauważ że jedynka wyszła na PS3 spooooro później niż na iXa. A propo sytuacji sequeli - czyzby sprzedaż na ps3 powoli przewyższala te na iXa hehehe ?

 • avatar

  franek

  Oceniono 3 razy 1

  @Martin: Na tej stronie dostajesz minusy nie za komentarze, ale za to 'kim jesteś' na polygami...

 • avatar

  webi80

  Oceniono 1 raz 1

  Tak, z tym że jedynka nie miała aż takiej konkurencji jak dwójka teraz. Wd40 dobrze napisał, że teraz jest więcej ciekawszych tytułów z którymi LP2 bedzie musiał sie zmierzyć, więc nie prognozujmy całkowitej sprzedaży tego tytułu tylko po preorderach.

 • avatar

  wd40

  Oceniono 3 razy 1

  Dla producenta liczy sie łączna sprzedaz na obie platformy. Także jeżeli sprzeda sie na PS3 wiecej to co ich to obchodzi Ważne żeby zarobili więcej niż na Lost Planet. Druga sprawa ze ja np: kupiłem jedynkę a dwójke kupie jak wpadnie lewa kasa. Sa lepsze tytuły niż to całe Lost Planet 2

 • avatar

  martin1841

  0

  franek jeśli tak to minusa dostał mój nick a nie tekst który napisałem! Tylko idioci by tak robili. Cóż.

 • avatar

  wd40

  Oceniono 2 razy 0

  @donsterydo Możesz mieć racje że tak właśnie będzie. Takich jak ja co kupili jedynke a dwójki nie chcą (za mało różnic względem jedynki) może być więcej i sprzedaz może byc niższa

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  webi80

  Oceniono 1 raz -1

  @donsterydo: jasne że będzie spadać ale w jakim tepie i na jakim poziomie sie zatrzyma to możemy tylko dywagować. jak gra zgarnie wysokie oceny to i zprzedaż teoretycznie powinna być solidna. Myslę że do 2mln (obie konsole) w końcowynm rozrachunku osiągną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX