Assassin`s Creed 3 w 2010? Mało prawdopodobne, ale...

Maciej Kowalik
08.11.2009 23:57
A A A
Ubisoft lubi, gdy jest o nim głośno, a Assassin's Creed bez wątpienia jest marką wokół której łatwo zrobić szum(ek). Jeszcze (w większości) nie dostaliśmy do łapek drugiej części gry, a już zaczynają się ploteczki o kolejnej.
W zasadzie to zaczęły się one już jakiś czas temu, bo w końcu propozycji historycznego tła trzeciej części było już kilka. Teraz CFO firmy - Alain Martinez - dorzucił do stawki datę - 2010 rok. Oczywiście Alain nie powiedział wprost, że to właśnie wtedy zobaczymy AC3 (swoją drogą akurat ja w to nie wierzę), ale w rozmowie z inwestorami przyznał, że "być może pojawi się coś związanego z Assassin's Creed". Swoją drogą, chyba nie obiły mi się o uszy plotki na temat ewentualnej pełnometrażowej ekranizacji tej gry. A to w końcu Ubisoft...
 
[via GameSpot]

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • avatar

  semerkchet

  0

  Mnie FC2 przypadł do gustu pewnie dlatego, że lubię czuć wielkość świata. Z tego samego powodu w oblvionie ani razu nie użyłem fasttravela.
  Może i FC2 był schematyczny ale jednak klimat do mnie przemówił i grałem z przyjemnością.

 • avatar

  tomee

  0

  mcg - ok technicznie FC2 jest świetny, silnik moim zdaniem ma bardzo duży potencjał, możliwości podpalania trawy bardzo fajna (+wpływ wiatru na roznoszenie płomieni), ale po prostu nie wciąga, przynajmniej mnie, schematyczność misji i dłuuugie podróże przerywane odradzającymi się co chwilę ludkami na posterunkach zabiły przyjemność z tej gry - sądzę, że jak się przyłożą, to na tym silniku można zrobić naprawdę dobre FC3.

 • avatar

  argeth

  0

  "Ploteczki" - Maciu, ale słodko wink
  Chętnie bym zobaczył film, już historia ojca Ezio była ciekawie sklejona

 • avatar

  mcg

  Oceniono 4 razy 0

  FarCry2 był swietną grą. Co prawda miał kilka błędów głównie z kretyńskim odradzaniem się kolesi na posterunkach 5 min po zabiciu typów i oddaleniu sie od niego, ale nieumijesza to faktu, ze technicznie to arcydzieło. Klimat też był przedni. Co do AC mam nadzieję, że AC2 nie będzie tak schematyczna jak jedynka.

 • avatar

  pogziu

  0

  Wydanie kolejnych czesc "Haszaszyna" jest bardziej niz pewne. Jest to moje osobiste zdanie ale wydaje mi sie, ze zwienczenie serii bedzie w roku 2012. Z tego co pamietam akcja Assasins gdzie potomek zabojcow dowiaduje sie o swojej przyszlosci dzieje sie w tym roku a akcja ostatniej czesci bedzie wlasnie w realiach 2012 roku gdzie ostatecznie rozprawi sie z "firma" smile.

 • avatar

  azakiel

  Oceniono 10 razy -2

  Ubisoft - mistrzowie od nudnych gier którzy zawsze robią dużo szumu wokół swoich produkcji a i tak na końcu wychodzą nudne średniaki a czasami nawet gnioty (FAR CRY 2).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX