Gazeta.pl > Polygamia >  emiel

Trailer: GTA IV: The Lost and Damned

 
Nie będę ukrywał, że GTA IV znudziło mnie gdzieś w trakcie i wciąż stoi na półeczce czekając na lepsze (takie, kiedy nie będzie gier) czasy. Myślę, że wyjście tego dodatku może być świetnym momentem na powrót na ulice Liberty City i może uda mi się dokończyć tę całą historię. Jeśli zaś chodzi o sam dodatek, to cóż zapowiada się masa atrakcji, a oto właśnie chodzi, więc wszyscy fani GTA IV powinni być wniebowzięci. Zresztą kto nie chciał kiedyś należeć do gangu motocyklowego... no dobra, jest albo za wcześnie albo za późno, przynajmniej dla mnie.
 
Beniamin Durski
 
PS
Zgadnijcie jaka gra dostała tytuł gry roku. Podpowiedzi szukajcie w tym wpisie...

 

Ocena:

słabe

nic specjalnego

dobre

bardzo dobre

znakomite

0

0 głosów

Dodaj swój komentarz:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

http://wiadomosci.gazeta.pl//i/obrazki/google_search/sblank.gifhttp://wiadomosci.gazeta.pl//i/obrazki/google_search/sblank.gif/i/obrazki/google_search/google.gif

Beniamin.durski@polygamia.pl

Redaktor
Jeśli myślisz ''Durski'' na Polygamii, to pewnie myślisz o PS3. Mimo wszystko tak naprawdę jest fanem wszystkich świetnych gier niezależnie od platformy. Poza tym próbuje skończyć studia i znaleźć cel w życiu.
Najnowsze
Call of Duty: Black Ops na DS-a - pierwsze szczegóły

Call of Duty: Black Ops na DS-a - pierwsze szczegóły

Twórcy gier wydawanych zarówno ...

Nowy menadżer piłkarski na PSN

Nowy menadżer piłkarski na PSN

Symulacje funkcjonowania klubu ...

PTV 5 - ta o zapowiedziach EA, DeathSpanku i Limbo

PTV 5 - ta o zapowiedziach EA, DeathSpanku i Limbo

W najnowszym odcinku PolyTV ro ...

Zobacz rozgrywkę w FIFA 11

Zobacz rozgrywkę w FIFA 11

Na niedawnym warszawskim pokaz ...

MyWorld - nowy, ciekawy projekt Realtime Worlds

MyWorld - nowy, ciekawy projekt Realtime Worlds

Co porabia aktualnie Realtime ...

Mike Newell gier nie rozumie

Mike Newell gier nie rozumie

I jak ma być dobrze? Do zrobie ...