Miecze świetlne odpowiedzią na każde pytanie w Star Wars: The Force Unleashed II

Paweł Winiarski
18.09.2010 23:00
A A A
Galen Marek, czyli Starkiller ze Star Wars: The Force Unleashed II to nie człowiek, którego warto prowokować. Chyba nie wiedzą o tym jeszcze wszystkie sługusy Imperium.

Grany przez Sama Witwera bohater przylatuje na imperialną placówkę w poszukiwaniu jednego z rycerzy Jedi. Stacjonujący tam żołnierze węszą kłopoty, dlatego witają bohatera z bronią w ręku. Spodziewali się najwyraźniej samego Lorda Vadera, dowódca grupy postanawia więc potwierdzić swoje przypuszczenia, pytając Starkillera o kody bezpieczeństwa dla tego sektora. Od razu wiadomo, że odpowiedź może być tylko jedna - dźwięk włączanych mieczy świetlnych.Jeśli się nie mylę, to wraz z końcem filmowej sekwencji, gracz przejmie kontrolę nad Galenem. Aż strach pomyśleć jak to spotkanie skończy się dla uzbrojonego po zęby komitetu powitalnego.

[via GameTrailers]

Paweł Winiarski

 

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (20)
Zaloguj się
 • avatar

  liton

  Oceniono 7 razy 5

  Dziękuję za zdradzenie w artykule całej treści trailera. Serdecznie dziękuję..

 • avatar

  henrar

  Oceniono 2 razy 2

  @Turbogadkotick: aye! Chcę Republic Commando 2 albo chociaż Imperial Commando, dość mam już Jedi/Sith smile

 • avatar

  paulinea

  Oceniono 1 raz 1

  Będzie fajnie. Jedynka podobała mi się, nie wiem, czemu większość ludzi jej nie lubi. Na metacritics ma przecież 70 pkt a to nie jest tak źle. Mogliby sporo ulepszyć, ale tragedii nie ma.

 • avatar

  turbogadkotick

  Oceniono 3 razy 1

  Optymistycznym zakończeniem tej scenki rodzajowej byłoby nafaszerowanie Starkillera promieniami lasera przez Szturmowców. Ile jeszcze gier o tych cudakach (Jedi/Sithach) musi powstać żeby w końcu światło dzienne ujrzała gra o Szturmowcach? Pytam się?
  Po drodze mogliby też w końcu wypuścić drugą część Republic Commando, kompletnie nie rozumiem dlaczego nie ma sequela do tej gry, przecież była doceniona i dobrze się sprzedała.

 • avatar

  szpynda

  Oceniono 1 raz 1

  Jedynka byłą dla mnie totalnym rozczarowaniem jeśli chodzi o gameplay. ta część to będzie też tylko slasher? To ja podziękuję, bo ten gatunek to omijam szerokim łukiem.

 • avatar

  fijau

  Oceniono 1 raz 1

  A może tym razem nas zaskoczą i zrobią bardziej humanitarne rozwiązanie tej sytuacji? Może zamiast walczyć przytulą się i jak Teletubisie powiedzą razem: "Kochamy!" smile

 • avatar

  systemoftouch

  Oceniono 1 raz 1

  W końcu mnie facjata Galena nie irytuje, w poprzedniej odsłonie nie mogłem na niego patrzeć tu przeszedł lekki lifting i już jest zjadliwie. Sama cut scenka, choć nie podskakuje do poprzedzającej to jednak miłą woń roztacza, czekam aż przyniosą mi całe danie aby się rozsmakować.

 • avatar

  wolfman7

  Oceniono 1 raz 1

  Gra prezentuje się niesamowicie filmowo, grafika w Cut scenkach wygląda jeszcze lepiej niż w jedynce (a i tam przerywniki wyglądały świetne). Grę sprawie chyba sobie na gwiazdkę, bo w okresie jej premiery będzie wiele innych świetnie zapowiadających się gier ;]

 • avatar

  liton

  0

  @ metal_heart - może mam przepraszać za to, że czytam? priceless..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX