Stone Rage: gra, w której można wcielić się w neandertalczyka albo tygrysa szablozębnego? Poproszę

Tomasz Kutera
13.08.2013 14:35
A A A
Stone Rage

Stone Rage (fot. YT)

Wyobraźcie sobie stareńkiego (huh) Prehistorika... dla wielu osób... w 3D... z dzikimi zwierzętami i neandertalczykami...

I, tak, w zasadzie to już nie będzie wyglądać jak Prehistorik, ale mniej więcej czymś takim ma być Stone Rage. W dziejącej się w plejstocenie i eocenie grze Mountainwheel Studios gracze będą mogli wcielić się nie tylko w homo sapiens czy neandertalczyków, ale także dzikie zwierzęta. Co więcej, wybiorą także jedną z dostępnych klas (w przypadku zwierząt będą to po prostu różne gatunki). A wszystko to po to, by rozgrywać mecze w trybie deathmatch/team deathmatch z dodatkowymi celami dla każdej ze stron.

Och, jakby tego było mało całość będzie produkcją free-2-play. Stworzoną na silniku CryEngine 3.

Wygląda rewelacyjnie i aż dziwne, że nikt wcześniej na coś takiego nie wpadł. Zdecydowanie za mało mamy gier toczących się w prehistorycznych czasach.

Pieniądze na stworzenie gry twórcy starają się uzbierać na portalu indie gogo. Potrzebują 60 tysięcy euro. Obecnie na koncie nie mają nawet jeszcze tysiąca, ale zbiórka zaczęła się niedawno, do jej końca zostały jeszcze aż 34 dni.

Tomasz Kutera

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  tyrtanox

  Oceniono 17 razy 13

  Ehh... już wolałbym sandboxa akcji/rpg z dobrą fabułą, niż jakiś kolejny gó...any deathmatch. Możliwości jest tak wiele, ale jak widać rutyna i schematy rządzą. W zasadzie głównym bohaterem dalej mogłoby być też zwierzę. Nie widzę przeszkód.

  • avatar

   jojtek12

   0

   @tyrtanox
   sprawdź ,,the stomping land" może coś takiego ci się bardziej spodoba ...

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX