Farming Simulator nadjeżdża na konsole - traktory zaryczą we wrześniu

Maciej Kowalik
08.04.2013 11:02
A A A
Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013 (Giants Software)

Jeśli czekacie na debiut Farming Simulator na konsolach, to możecie szykować się na początek roku szkolnego.

W konsolowej wersji gry, oprócz swojskich, europejskich łąk i pól, będziemy mieć też możliwość poczucia się, jak amerykański farmer, dzięki zbiorowi nowych lokacji. Pojeździmy też maszynami, które nie są dostępne na PC.

Premiera została zaplanowana na pierwszy tydzień września, co oznacza, że po grę będziemy mogli ruszyć do sklepów, najprawdopodobniej w piątek, 6.09. Czy będzie warto? Cóż, gry "farmerskie" cieszą się w naszym kraju wielką popularnością. Jeśli do tej pory nie mieliście ochoty sprawdzić, czy zasłużenie, to może Osiągnięcia i Pucharki was zachęcą. Zawsze możecie też obejrzeć zmagania redakcyjnych traktorzystów (z wersji PC).

źródło: informacja prasowa

Maciej Kowalik

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • avatar

  sabarupl

  Oceniono 7 razy 5

  Z tymi maszynami, które nie są dostępne na PC, a są dostępne na konsole to żadne wyróżnienie. Zaraz jak tylko wyjdzie to na konsole to powstanie mod uzupełniający o te maszyny i lokacje, które będzie można sobie pobrać i zainstalować i to za darmo więc nie ma się czym jarać.

 • avatar

  krzysiek3334

  Oceniono 1 raz 1

  ,,Pojeździmy też maszynami, które nie są (i nie będą???????!!!!!!!!!) dostępne na PC." - Udaje że tego nie przeczytałem....

 • avatar

  bamber_z_mazur

  0

  To coś dla mnie. A teraz czekam już na wiosnę, żeby wskoczyć w mojego prawidziwego John Deerawink

 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX