Wiedźmin też na iPhone`a

Konrad Hildebrand
24.03.2010 10:33
A A A


Z cyklu "wiadomości dotyczące kolejnych platform na których ukazuje się gra ze świata Wiedźmina, które nie są konsolami": przeglądarkowa gra Wiedźmin: Versus doczeka się wersji na iPhone'a.

Główną atrakcją jest oczywiście fakt, że aplikacja jest zintegrowana z kontem w przeglądarkowej wersji gry, więc można się bawić gdziekolwiek jest się z iPhonem i ma połączenie z siecią. Wraz z postępami gracz nagradzany jest rysunkami koncepcyjnymi z Wiedźmina 2, a w przyszłości mają dojść różnego rodzaju misje i mini gry.

Wiedźmińskiego Versusa omiotłem wzrokiem jakiś czas temu, ale jakoś nie chciało mi się czekać na wiadomość od bota, aby dowiedzieć się, że zostałem zaatakowany. No ale są osoby, kilka tysięcy osób, które się regularnie okładają mailami, więc czemu nie.

Tak też, lista polskich produkcji na iPhone'a się powiększa o grę One2Tribe. Znakomicie.

Więcej informacji o tej produkcji wkrótce.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (7)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  idaho

  Oceniono 7 razy 1

  iPhona nie lubię, ale Versus to fajna gierka. Ostrzegam - wciąga! smile

 • avatar

  argeth

  Oceniono 7 razy -1

  jedeman - naprawdę chcesz by był bonus za granie w takie coś? To ja poproszę pełnego W2 bez żadnych żałosnych DLC i innych płatnych dodatków. Płacąc 120 zł za wersję PC żądam pełnego produktu.

 • avatar
 • avatar

  argeth

  Oceniono 3 razy -3

  Ech, masakra. "Wiedźmin na konsole nowej generacji".

 • avatar

  elmo.chan

  Oceniono 3 razy -3

  a jakie to były inne promocje, bo z chęcią zdobyłbym "bonus"

 • avatar

  jedeman

  Oceniono 3 razy -3

  EA miało dobry pomysł rozdając minibonus w Mass Effect 2 za skończenie Mass Effect Galaxy, ale potem się pogrzebali, rozdając tą samą nagrodę także za inne promocje. Jeśli Wiedźmak 2 doczeka się wersji konsolowej, to mam nadzieję, że pomysł zostanie podchwycony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX