Zmien skórke
Logo Polygamii

50MB: W Wiedźmina 2 nadal nie można grać. CD Projekt walczy z problemem

Wygląda na to, że nocne problemy z uruchomieniem Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 zostały zażegnane. [Aktualizacja – albo i nie]

Minutę po północy miała rozpocząć się zabawa z Wiedźminem 2 dla osób, które zdecydowały się na zakup Edycji Kolekcjonerskiej gry. Tak się jednak niestety nie stało – CD Projekt RED i gracze napotkali na problemy związane z rejestracją i aktywacją. Zespół spędził całą noc nad walką z problemem i wygląda na to, że się udało.

Przed chwilą na ich oficjalnym profilu Facebook przeczytaliśmy:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy. Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie – proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

Prawie 2300 komentarzy pod informacją o problemach. To musiała być dla CDP ciężka noc i poranek. Ekipa odwiedziła również nasze forum informując o walce. Dajcie znać, czy wszystko działa.

AKTUALIZACJA: Mimo zapewnień, że problem zniknie „lada chwila” w Wiedźmina 2 nadal nie można grać. Jeżeli ten problem również Was dotyczy warto zerknąć na przygotowaną przez sfrustrowanych fanów stronę 50mb.pl, gdzie możecie znaleźć niezłą kolekcję demotywatorów i cytatów. Wiele z nich jest naprawdę zabawnych, jak chociażby:

Czytam napisy z tyłu pudełka DVD z grą i widzę: „Krew. Pogarda. Miłość. Strach. Nadzieja”. Idealne streszczenie ostatnich 7 godzin.

Damy znać, gdy coś się zmieni.


Paweł Winiarski , pg

Firma Agora SA, wydawca GameCornera i Polygamii, jest koproducentem Wiedźmina 2.

Więcej na temat: