Zmien skórke
Logo Polygamii

400 tysięcy gier po 10 zł trafi do sklepów Biedronka

CDP.pl szykuje wielką wyprzedaż.

Informacja pochodzi z twittera Michała Gembickiego, dyrektora zarządzającego CDP.pl. Następny Giermasz, czyli wielka wyprzedaż gier tej firmy, odbędzie się w sklepach Biedronka. Trafi tam 400 tysięcy gier:

 

W sklepach pojawi się 300 tytułów w liczbie prawie pół miliona sztuk – każda będzie kosztować 10 zł, a promocja rozpocznie się 10 lutego, a potrwa do 23 lutego:

 

Nie wiemy jeszcze w jakich miastach pojawią się gry i jakie dokładnie będą to tytuły. Serwis BizTok i blog CDP.pl wspominają, że to m.in. Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, Starcraft wraz z dodatkiem Brood War, F1, Total War: Shogun 2 – Zmierzch Samurajów, Tron, Red Faction, Tropico, Painkiller, Worms Revolution: Deluxe Edition, a także gry dla dzieci: Gdzie Jest Nemo, Epic Mickey, Iniemamocni. Wiedźmina niestety nie będzie.

CDP.pl zdecydowało się na taki ruch na fali popularności poprzednich Giermaszy – sprzedawało się tam po kilkadziesiąt tysięcy gier. Jednak gracze narzekali, że to warszawska impreza i mieszkańcy mniejszych miast nie mają szans na uczestnictwo. Dlatego firma zdecydowała się na zorganizowanie swojej wyprzedaży w całej Polsce, korzystając z dobrych relacji z siecią Biedronka, która jest ich głównym odbiorcą w kwestii dystrybucji filmów, a teraz także gier.

Tanie gry nie po raz pierwszy pojawiają się w tej sieci, jednak po raz pierwszy będzie to aż tak duża liczba tytułów naraz.

Poprosiliśmy CDP.pl o komentarz i mamy nadzieję wkrótce zaktualizować wiadomość o listę tytułów, jakie pojawią się w sklepach. Oficjalna informacja o akcji ma pojawić się w czwartek, planowana jest też spora kampania reklamowa, także w mediach lokalnych.

Paweł Kamiński

Więcej na temat: